TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Levice » Žemberovce » Domy » Rodinný dom »

Zachovalý vidiecky domček v podhorskej dedinke Žemberovce. ( ID 3077)

Zachovalý vidiecky domček v podhorskej dedinke Žemberovce. ( ID 3077)

Popis nehnuteľnosti

Výhradne z nás ponúkame zaujímavý a zachovalý vidiecky domček vo vyhľadávanej obci Žemberovce. Domček je štvorec s prístavbou v tvare U. Čo do spôsobu využitia domu je dom rozdelený na obytný priestor, oddychový a úžitkový priestor. Obytný priestor tvora štyri izby, obývačka, spálňa, pracovňa a detská izba. Úžitkový priestor domu tvorí komora, náraďovňa, hospodárska miestnosť a murovaná garáž. Jednotlivé časti domu ( pivnica a hospodárska časť), sú vzájomne prepojené, takže dajú sa využívať aj bez nutnosti vychádzať na dvor ( napr. v prípade nepriaznivého počasia). Čo sa týka konštrukcie domu a použitých materiálov v základoch domu je kameň a betón, steny a výmurovka domu je kombinácia kameň a tehla. Vonkajšiu fasádnu časť domu tvorí válenno- cementová omietka. Okná sú pôvodné drevené, strešná krytina je hrubá škridla. Vnútorné podlahy domu tvoria drevené dlážkovnice ( palubovka), v časti domu sú betónové podlahy a gumolit v kombinácii s kobercami. Steny sú omietnuté a vymaľované. V Ďalšej časti domu je komora a ďalší priestor ktorý je možné využiť napr. na rekonštrukciu kúpelne, alebo dobudovanie vnútorného wc. Pozemok na ktorom sa domček nachádza je rovinatý o výmere cca. 12,5 á. šírka pozemku je viac ako 20m, takže parkovanie vo vnútri pozemku nie je problém. Na pozemku sa nachádza aj samostatná garáž. Hospodársku časť je možné taktiež prerobiť aj na garáž pre veľké vozidlo nakoľko má vysoko strechu. Okrem iného sa na pozemku domu nachádza vlastná studňa. Na pozemku sa nachádza prípojka na obecný vodovod, v dome je zavedený plyn. Obec má čističku vody a plánovanú kanalizáciu. Dom je možné využívať na bývanie, chalupárčenie alebo aj podnikanie. Možná kúpa domu aj na prostredníctvom prefinancovania bankou. Obec Žemberovce má veľmi dobrú občiansku vybavenosť. Nachádza sa tu škola, škôlka, obchody, lekár aj lekáreň. Cestná infraštruktúra je orientovaná na sever a juh alebo juhozápad. V blízkosti je Banská Štiavnica, Počúvadlo, ale aj kúpele Dudince, alebo Santovka, taktiež aj Šahy. V obci to stále žije, obec je známa napríklad aj svojim divadlom alebo speváckym súborom.

Cena: 37 000,00 €

  253,42 €/m2

Kategória: Rodinný dom - Predaj

Lokalita: Levice - Žemberovce
(Rodinný dom - Žemberovce)

Úžitková plocha: 146 m2

Rozloha pozemku: 1 287 m2

Dátum aktualizácie: 17.6.2019

Identifikačné číslo: 3077

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Nitra Reality.eu, s.r.o.

Piaristická ul. 1, Nitra
0908 Kliknite TU!

Maklér:

Máčaj Marián
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk